Я люблю тебе! Мої піднебесні вітрила.
Я люблю тебе! Ніби ти моя заспана сила.
Я люблю тебе! Мовби чайка над морем блукає.
Я люблю тебе! Хоч тебе на землі не шукають.
🖤
🤍
Ти як демон мій, що у грудях засів до світанку.
Як життя!.. що не знає спокійного ранку…
Ніби темрява, вся словами заповнила серце..
Ти піднявся із пекла, приніс запах смерті.
🤍
🖤
Тсссс.…… не треба кричати. Я чую…
Ти проник в мою голову, психа майструєш.
Ти забрав ту частину мене що вбиває!.
Ось і скрипка.. Диявол так пристрасно грає!..
🖤
🤍
Я люблю тебе… Намалюю чорнилом все тіло.
Заберу той вогонь що в очах миготіло!.
Я налию вина, наче кров що застигла.
Ти чи Я? Домалює безсмертні вітрила..
🤍
🖤
Зовсім ти заблукав у свідомість.
Зачернила тебе моя забрана совість.
І співає тобі вже пісні на світанку.
Псих! Що курить останню цигарку!.
🖤
🤍
Ти ще бачиш? Я поглину тебе як таблетку..
Піднесу до очей я намокшу серветку…
Засміюсь, і тебе це злякає. Не правда?
Ти не демон, а дух, а дорога, це зрада.
🤍
🖤
Обнулили тебе, і віддали до пекла.
Я як кат, не жива і давно вже не мертва!..
А ці рани, що вкрили усю мою душу.
Розривають тебе, моя біль тебе глушить.
🖤
🤍
Я в тумані давно, відпусти мою руку..
Огорнули мене потойбічні ці звуки!..
Я дала тобі шанс, порятунку у морі.
А вітрила мої розкривають лодоні..
🤍
🖤
І коли із небес долунає звук Арфи.
Ти докуриш нарешті останні цигарки…
Усміхнешся мені, і зламаєш вітрила.
“Я в твоїй голові, ти мене полонила”.
🖤
🤍
🖤
V/M XIII “НЕБЕСНІ ВІТРИЛА”.
- (Люби мене до світанку).
3 коментарі “Небесні Вітрила”
Поетично, щиро, барвисто, вірогідно, що дуже сповідально та автобіографічно….Оригінальне поєднання класичних поетичних образів та епізодів сучасного життя надає фактурної глибини відтворення Життя…Мене вразив Світ бентежної Людської Душі., яка так прагне Гармонії…
Мені дуже приємні ваші слова))) мене подібно вже описували)))
Щиро дякую!!!! Дуже цікаво, що мої думки співпали з дослідниками Вашої творчості. Хто вони, якщо це не секрет? Як правильно звертатись до Вас? У Вас складне європейське ім”я. Ви живете в Європі? Я раніше дуже захоплювався сучасною європейською поезією. Я закінчив Акадкемію Мистецтв в Києві, я – мистецтвознавець та художник, автор книг по архітектурі України. Пишу не лише поезії, а також прозу.. Є Авторський літературно-мистецький портал. Ось посилання http://kucherenko-song-lord.kiev.ua/