*Душа”
Що у людині є душа?
Чи серця ритм неспинний?
Чи очі сині ті, без дна?
І погляд той нестримний
Коли погано, вона спить
Або, тихенько плаче…
Як ранять її, то болить
І зраду не пробачить
Буває чистою душа
Неначе квиток в небо
А часом, хмура мов гроза
Коли вона без тебе
Прожити важко, без душі
Та з нею, і не легше
Спливають з часом сонця дні
І гине, серце стерпше……
В. Прокопович…….
08,06,2015,
