«Не мовчи»
Не мовчи, коли є що сказати
Так буває, що стало запізно
Не старайся душі приховати
Вона поглядом палить так грізно
Цілував ті вуста, потонувши
Закохався, бездумний хлопчисько
Та напевне, ти зовсім забувся
Що та осінь, крадеться так близько
Жовтий лист падав сумно додолу
Він вкривав ту похмуру алею
Хоч померло кохання давно те….
Досі жив той безумець лиш нею…..
Віталій Прокопович……..
04,10,2016,
