Я вростаю ногами у землю,
І до сонця витягую голову.
Вже бетонні підмурки
Сточила моя вода.
Може, рік через другий
Із каменотесного норову
Світ побачить черешня
До п’янкощів молода.
Я заплющую очі,
Вище підтягую паростки
І уперто вбираю
Належне мені тепло.
Повнокровні черешні
Усупереч будь-якій заздрості
Не зсушило, не збило
І градом не розтовкло.
Я дивлюся на сонце
І невтомно тріпочу листям,
Може, вітер тобі перекине
Слова мої.
У лукавому світі
Були ми занадто чистими.
У безгрішному світі
Ми досі іще не свої.
Відчуваю ізнову:
Мурахи стрибають сотнями.
Ще той пломінь надії
В корінні моїм не засох.
Недарма кажуть мудрі,
Швидко можна іти самотньому,
А далеко іти –
То вже варто лише удвох.
Розправляю стебелля,
Прислухаюсь до кроків з імли,
Наче в серці відкрились
Усі мої клапани й шлюзи.
Мені снилось сьогодні,
Що ми вже далеко прийшли,
Ти – мій мрійник затятий,
І я – твоя вічна муза.
3 коментарі “Черешня”
“У лукавому світі
Були ми занадто чистими.
У безгрішному світі
Ми досі іще не свої. ” У лукавому світі бажаю вам бути чистою, і в безгрішному Божому царстві бути Його дитиною)
Щиро Вам дякую!
гарно