Неділя цьогоріч нелозова:
Мовчать церквѝ, не світяться лозою.
Весна квітує, все навкруг співа,
Але Земля вмивається сльозою.
«Верба б`є!…» традиційне не звучить
Лиш сонце із небес врочисто сяє
І віриться, що так у скрути мить
Сам Бог Всевишній нас, дітей, втішає
Він допоможе нам здолати зло.
Ми віримо: скінчиться скоро битва,
Ввіллється в душі радості тепло
І в храмах знову зазвучить молитва.
А зараз є у людства шлях один
(Змирись, якщо не можеш вибирати) –
Смиренно пережити карантин,
Зустріти ці свята̀ й нових діждати!

Думок на тему “НЕлозова неділя -2020”
Вражаючий вірш!