В ніч грудневу золоту
Вікна відчиняє
Вітер й вісточку святу
Шле від Миколая
Що на Землю він зійде
З небесного храму
І чарівний міх буде
Сповнений дарами
Для слухняних діточок
Смаколики різні,
А для неслухів – пучок,
То різочки грізні.
Та дитинства не вернеш –
Швидко проминає,
Хоч доросла я, та все ж
Жду тя ,Миколає.
А зі мною підросли
І мої бажання:
Не цукерок надішли –
Щастя і Кохання.
Тільки миру в кожен дім,
Радості від Бога,
Щоб стелилась нам усім
Легка путь –дорога.
Та, ідучи по житті,
Ми не бідували,
З неба ангели святі
Шлях благословляли
Щоб малеча віднайшла
Не різки – дарунки –
Ваші, Отче Миколай,
Щирі поцілунки
В ніч грудневу золоту
Вікна відчиняю,
Як в дитинстві, знову жду
Тебе, Миколаю.
