Кіт Мурко – мишей гроза,
Тільки зайде – їх нема.
А за рогом слушно каже:
Ми же з вами друзі майже,
Щоб солідний вигляд мати,
Треба вас мені лякати.
Тож біжіть, як «розізлюся»
Потім сиром розплачуся!
Максим Тимощук
Для голосування необхідно авторизуватись
okКіт Мурко – мишей гроза,
Тільки зайде – їх нема.
А за рогом слушно каже:
Ми же з вами друзі майже,
Щоб солідний вигляд мати,
Треба вас мені лякати.
Тож біжіть, як «розізлюся»
Потім сиром розплачуся!
Максим Тимощук
Думок на тему “Компроміс”
Мімімішно! Я таке люблю.😃👍