Лихо спить собі сплкійно В темному густому лісі, А як хто його розбудить То й шукати вихід буде. Якщо знайде, то гуляє, Горем всюди вибухає, Кривдою зловісно бродить, Тому й кажуть у народі: “Краще лихо не буди, Не шукай собі біди”. 2017 р.
Daily Archives: 07.02.2023
2 posts
Букет травневий на столі,Весняні зібрані акорди,Бузок, піони запашні…Й кудись поділися тривоги. У тиші бачиться мені,Все добре зараз на планеті,Пливу в незвичному човні,І знаю точно… я в безпеці. Яке ж це дивне відчуття,Блаженство світлом оповите,Немає страху, каяття,Тож просто жити…просто жити. І плине в злагоді буття,Що завтра станеться не знаєш,Прийнявши замисел Творця,Ти […]