Лихо спить собі сплкійно
В темному густому лісі,
А як хто його розбудить
То й шукати вихід буде.
Якщо знайде, то гуляє,
Горем всюди вибухає,
Кривдою зловісно бродить,
Тому й кажуть у народі:
“Краще лихо не буди,
Не шукай собі біди”.
2017 р.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Лихо спить собі сплкійно
В темному густому лісі,
А як хто його розбудить
То й шукати вихід буде.
Якщо знайде, то гуляє,
Горем всюди вибухає,
Кривдою зловісно бродить,
Тому й кажуть у народі:
“Краще лихо не буди,
Не шукай собі біди”.
2017 р.