“Вербниця, вербниця , Ще зима повернеться” – Кажуть у народі. Господній вхід в Єрусалим, В цей день буває дощ та сні І вітряна погода. Та настрій це не зіпсує, Бо вже Великдень настає, Свято таке величне. Бо подолавши смертю смерть Христос воїстину воскрес І жити буде вічно. 2015 р.
Daily Archives: 29.04.2024
1 post