“Вербниця, вербниця ,
Ще зима повернеться” –
Кажуть у народі.
Господній вхід в Єрусалим,
В цей день буває дощ та сні
І вітряна погода.
Та настрій це не зіпсує,
Бо вже Великдень настає,
Свято таке величне.
Бо подолавши смертю смерть
Христос воїстину воскрес
І жити буде вічно.
2015 р.

