Надворі ж бо стоїть червнева спека, Хоча і вітер також повіва. Хоч пору цю і полюбляє дехто, Для мене прохолода – то бальзам На поетичну та ліричну душу, Дихати свіжістю люблю після дощу,Із гілки крапельки легесенько так струшу, Красу оцю у серденько впущу. 2021 р.
Daily Archives: 21.06.2024
1 post