Біля хати деревце маленьке, Це його іще садила ненька, Бо любила горобину чорну. -Помічна – казала, – від хвороби. Вже багато літ немає мами, Горобина ж тими ягідками Пригощає всіх, хто тут буває, А мені матусю нагадає. 2017 р.
Daily Archives: 13.06.2025
1 post