Стежечка вузесенька Вгору поповзла, А по ній ранесенько Дівчинонька йшла. Із повних відеречок Вода хлюп та хлюп, А гаряче серденько Усе стук та стук. І тріпоче радісно Як мале пташа. Дівча закохалося. Бо весна прийшла. Веснонько квітучая, Віночки плети, Доленько дівочая Будь щаслива ти. 2017 р.
Daily Archives: 29.06.2025
1 post