Стежечка вузесенька
Вгору поповзла,
А по ній ранесенько
Дівчинонька йшла.
Із повних відеречок
Вода хлюп та хлюп,
А гаряче серденько
Усе стук та стук.
І тріпоче радісно
Як мале пташа.
Дівча закохалося.
Бо весна прийшла.
Веснонько квітучая,
Віночки плети,
Доленько дівочая
Будь щаслива ти.
2017 р.

