Для голосування необхідно авторизуватись

“ДЕ ВЕСЕЛКА ТОРКАЄТЬСЯ ЗЕМЛІ…”

. .              “ДЕ ВЕСЕЛКА ТОРКАЄТЬСЯ ЗЕМЛІ…”
. .- “ДЕ ВЕСЕЛКА ТОРКАЄТЬСЯ ЗЕМЛІ, ТАМ Є СКАРБ…” – кажуть люди. Так воно чи ні, та справжній дивовижний скарб БОЖЕСТВЕННОЇ краси на цій святій землі виринув – з’явився у прекрасну весняну пору. Усіма барвами небесної ВЕСЕЛКИ зачаровує квітковий дивограй із найкращих, найніжніших, найнеповторніших квітів матінки – Природи. Що не кажіть, та оцей справжній заквітчаний земний рай дивує – захоплює кожну людину саме у КВІТНІ місяці. Недарма його КВІТНЕМ величають – віншують, бо ж розцвітає – квітне все довкола неймовірним різнобарв’ям у мальовничому привабливому куточку на моєму великому подвір’ї, як і в кожної української господині.
. .Усі сім яскравих барвів – кольорів небесної ВЕСЕЛКИ та найніжніших відтінків вибухають рясним квітуванням майже одночасно.
. .Чудову червону панораму ГОСПОДНЬОЇ ВЕСЕЛКИ відкривають полум’яні червоні тюльпани, які одними з найперших заполонили увесь яскравий квітник на заквітчаному подвір’ї ранньої весни.
. .Червоні махрові тюльпани, що нагадували витончені і ніжні півонії, гармонійно поєдналися з невисокими оранжевими махровими тюльпанами. А царська корона з оранжевими дзвіночками – квіточками на високій ніжці із зеленою короною, відцвітаючи, ніяк не могла розлучитися зі своїми сусідками – жовтими тендітними ромашками, що заквітували щиро і гарно.
. .Вписалися у жовте товариство до ромашок і жовті яскраві тюльпани, які у затінку зберегли свої природні барви і плавно переходили – поєднувалися у зелені кольори усіх відтінків, адже дивовижні квіти починали розцвітати і радувати нас після того, як з’являються вишукані зелені листочки з різними візерунками…
. .Висаджені у рівні рядочки у холодочку під деревом, ще цвіли – красувалися голубі гіацинти, сповіщаючи про себе приємним ароматом. Надійно почувалися у затишку серед високих лілійників низенькі сині мускарі.
. .Двома змійками – річечками у барвистому квітнику розрослися – заквітували ранні низькорослі фіолетові іриси, які милували зір перехожих…
. .Рясно – густо одягнулася цього сонячного КВІТНЯ у темно-рожеве, майже червоне вбрання гілляста айва японська (хеномелес). Ніжні витончені квіточки на кожній гілочці ніби відчували своєю красою довершеність і досконалість ГОСПОДНЬОГО творіння.
. .А скільки дивовижних кольорів і відтінків доповнювали безмежний квітковий райський куточок, що вигравали всіма барами небесної ВЕСЕЛКИ, і гармонійно переходили із одного в інший!
. .Жовті й оранжеві чорнобривці, малинові та біло-червоні тюльпани, різнобарвні ніжні братки (“анютині глазки”), яскрава червона вербена, малинові й рожеві маргаритки – висаджені цьогоріч, з ГОСПОДНЬОЇ волі гарно прижилися на новому місці.
. .Білосніжними ошатними хмаринками, що зливалися воєдино з блакитно-голубим небом, як провесінь ніжна, угорі, виглядали дві багатолітні яблуні, що вбралися у біло-рожеві шати і додавали чарівному барвистому квітнику особливої БОЖЕСТВЕННОЇ величності і неповторної краси…
. .Ось він – найдорогоцінніший скарб матінки – Землі – дивовижні квіти – КВІТИ УКРАЇНИ, викохані – злеліяні для душі і з любові…
. .”ДЕ ВЕСЕЛКА ТОРКАЄТЬСЯ ЗЕМЛІ…”.
. .                                        ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                        28 квітня 2019-21р.
. .P. S. Смт. Кельменці, вул. Довженка, 27, Чернівецька область, тел. 0967487735.
2

Автор публікації

Офлайн 10 місяців

Тамара Романюк

963
Коментарі: 28Публікації: 441Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій