. . ДОНЕЧЦІ…
. .Ти знаєш, донечко моя, без БОГА,
. .Як склалося б життя твоє, ніхто не знає,
. .Не чула би ти пташиного співу,
. .Не бачила б і небо блакитне безкрає.
. .Ти знаєш, донечко моя, без БОГА
. .Ти б не зустріла щасливо свого світанку,
. .Не дихала би свіжим повітрям,
. .У квітах не кохалася б кожного ранку.
. .Ти знаєш, донечко моя, без БОГА
. .Знайти себе в житті самій – це неможливо.
. .Приймати світ оцей в свої обійми,
. .Прожити мирно, любо, добре і щасливо.
. .Ти знаєш, донечко моя, із БОГОМ
. .Знайшла своє кохання, що тебе зігріло,
. .Ти і матусею ніжною стала,
. .І народила синочків – серце зраділо.
. .Ти знаєш, донечко моя, у БОГА
. .Здоров”я і сили ти щомиті благаєш
. .Для діток своїх, для мами і тата,
. .Про свого судженого й рідню пам”ятаєш.
. .Ти знаєш, донечко моя, без БОГА
. .Не було би у тебе і дару до квітів,
. .Бо квіти твої – це диво ГОСПОДНЄ,
. .Ти людям даруєш цю красу з дивоцвітів.
. .Ти знаєш, донечко моя, для БОГА
. .Хвалу складати треба, славити й молитись,
. .Щоб мирно всюди було на Планеті,
. .Й хотілося із вірою в серці трудитись…
. . ТАМАРА РОМАНЮК.

Думок на тему “ДОНЕЧЦІ…”
правдиво