Для голосування необхідно авторизуватись

І БУДЕ ХЛІБ…

. .                                   І БУДЕ ХЛІБ…
. .Юна і життєрадісна, йду – мандрую широкою польовою дорогою, що за моїм селом, у яке я палко залюблена. Іду й щасливо усміхаюся: яка навколо велич і краса! Скільки сягає зір – безкрає голубе небо над головою. Білосніжні легенькі хмаринки, здавалося, усміхалися – дивилися на мене із бездонної небесної блакиті, дарували свою витончену красу і кликали – кликали у таємничу далину…
. .По обидва боки від польової дороги – невисокі молоді черешні, які вабили – виблискували своїми спілими соковитими плодами у густому зеленому листі. Так хотілося нарвати у жменю черешень, смачно поласувати ними, та рука не піднімалася, аби не порушити вічну гармонію незайманої природної краси.
. .Глянула на широке і безмежне поле золотих пшениць – очі розбіглися… Переді мною – ніби справжнє золоте море, яке плавно переливалося золотими хвилями спілого пшеничного колосся від легенького вітру. Дивилася і насолоджувалася неписаним БОЖЕСТВЕННИМ творінням рук людських. І вигойдувалися – червоніли у пшеничних колосках полум”яні польові маки та красувалися ніжними краплинками голубого неба тендітні волошки. Скільки виднілося – всюди пшеничний лан. Здавалося, що оті безмежні пшениці тягнулися аж до самісінького краю матінки – Землі, де червоніє небокрай, коли сходить рано – вранці величне сонце.
. .А потім… Потім разом із яскравим сонцем виходять на зорі на своє поле селяни – хлібороби, аби збирати добрий урожай, бо ж густе пшеничне колосся наливалося добірним зерном. І чується – лине неозорим полем несполохана пісня жайвора.
. Ось пливуть – гудуть безмежним пшеничним ланом комбайни – кораблі… І сиплеться стигла пшениця золотою змійкою у вантажну автомашину, яку потім збирають у засіки на тоці.
. .І БУДЕ ХЛІБ у хаті на столі… Буде і до хліба. “ТВОЯ, ГОСПОДИ, ВЕЛИЧ І МОГУТНІСТЬ, І СИЛА, І СЛАВА, І ВСЕ НА НЕБЕСАХ І НА ЗЕМЛІ. ТВОЇ, ГОСПОДИ, ЦАРСТВА, А ТИ НАД УСІМ ЗА ГОЛОВУ…”(Із Біблії).
. .                                         ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                         26 березня 2021 року.
3

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

Тамара Романюк

960
Коментарі: 28Публікації: 441Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій