Для голосування необхідно авторизуватись

КАРІ ОЧІ

 

. .                            КАРІ   ОЧІ
. .Одружилися ми із моїм судженим… У добрий час одружилися. І зажили в любові і злагоді, в добрі і ласці. Та й діток народили – сина і донечку. Тепло і затишок панували у нашій хаті.
. .А через кілька літечок надумали ми нову хату покласти – збудувати. І батьки наші допомагали по можливості – і коштами, і працею.
. .Тієї червневої неділі людно було у нас на подвір”ї. Клакою згуртувалися – зібралися. Прийшли – приїхали майстри – штукатури зі своїми помічниками, добрі сусіди, рідня ледь не всеньким селом, гарні друзі і знайомі. Чоловіки коло хати нової трудилися, а жінки їстоньки готували. От підслухалася мені розмова поміж тітоньками моїми:
. .- Які ж діти файні у нашої ТАМАРКИ і САШКА! Синок схожий, як дві краплинки води, на свого татка. А очі в нього голубі – голубі – як у мами.
. .-Дівчинка вдалася на маму – точнісінька копія. Лише очі коричневі, як у тата.
. .Ні – ні! – раптом прибігла маленька донечка. – У мене карі очі, а не коричневі! У мене гарні – гарні карі очі! – вигукнула вона, і закружляла весело та життєрадісно на подвір”ї.
. .- Та правда, і чорнява, і смуглява. Справжня красуня! – усміхалися жінки.
. .Так і повелося – мамина дівчинка, яка має карі очі. Скільки літечок промайнуло від тих пір, давно ми живемо в новій добротній хаті з великими вікнами до сонця, на дорогу. А я й досі зустрічаю на своєму заквітчаному подвір”ї рідних кровиночок – синьоокого синочка і донечку – паняночку з карими очима. Тепер уже дорослих…
. .                                        ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                        25 квітня 2021 року.
4

Автор публікації

Офлайн 2 години

Тамара Романюк

930
Коментарі: 28Публікації: 427Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій