КОЖНА КВІТКА ФАЙНА ПО СОБІ…
– А кожна квітка файна по собі, –
Казала моя бабка НАТАЛІЯ,
– Оце, наука, дівонько, тобі,
Твоя дівоча заповітна мрія.
Бо квіти висівають для душі,
Кохаються у квітах із любові.
Насіння, цибулинки і кущі
Нам подарують квіточки чудові.
Барвінок, айстри, чорнобривці, мак,
Майори, і мальви – ружі зацвітуть.
Ромашка, м”ята і любисток – так!
Бадьорості і здоров”я додадуть.
– Дитино, а ти у БОГА проси:
– Прийми цю рослинку, якщо ТВОЯ воля,
У землю ТВОЮ. – Ти мрію неси
По життю. – Тобі усміхається доля.
– Усім людьом ВСЕВИШНІЙ дав талан, –
Моя бабка говорила по тому.
– Як файна квітка – чистий діамант,
Так кожна людина добра по свому.
– Люби людей, роби добро для них,
Кохайся в квітах запашних, дитино,
У сонячних проміннях золотих
Світися. Й скажуть: дякуєм, людино!
ТАМАРА РОМАНЮК.
