Для голосування необхідно авторизуватись

М А С К А

. .                               МАСКА
. .МАСКА. Ще не так давно наші малі кровиночки і молодші школярі, та й старшокласники, із нетерпінням очікували веселих новорічних свят. Діти мріяли одягнути казкову маску зайчика – побігайчика, лисички – сестрички, вовчика – братика чи бути в загадковому образі чарівної Снігової Королеви, Діда Мороза, Сніговика, або стати справжнім літературним героєм. Та не всім дітям пощастило побувати на гарному новорічному святі…
. .Життя вносить свої корективи, далекі від омріяних бажань. Діти різного віку одягнули інші маски, що закривають ледь не все обличчя, аби уберегтися від незвіданої хвороби на ймення “коронавірус”. Якщо зізнатися, то молодше покоління намагається відповідально дотримуватися всіх вказівок і порад учителів та батьків. А от дорослі люди… Чимало їх не одягають маски, наражаючи на небезпеку свого ближнього, а тим більше – у багатолюдних місцях. Чи наші діти не хотіли б ходити до школи, як завжди, спілкуватися з ровесниками залюбки? Але вимушені навчатися дистанційно, та й зір поступово псується у наших кровинок від різних там комп”ютерних технологій.
. .Або, скажімо, оте гіпершоу “МАСКА”, що приваблює своїх глядачів щосуботи до екранів телевізора. І там, на великій сцені, талановиті співаки, артисти, актори довго не знімають вишукані маски, тримаючи людей загадковими сценічними костюмами у таємничому очікуванні, ніби відгороджуючись від “коронавірусу”.
. .То може, врешті – решт, люди добрі, повернімося до реальності? Оберігаймо один одного, дбаймо про кожного ближнього, поважаймо людей, із якими спілкуємось, говоримо, дружимо. Адже, якщо “КОВІД -19” й досі до кінця не вивчений досвідченими науковцями, що можемо знати ми, прості смертні люди.
. .Дотримуймось всіх настанов і правил лікарів, а ГОСПОДЬ БОГ допоможе нам. БУДЬМО ВСІ ЗДОРОВІ! Та одягаймо маски…
. .                                     ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                     16 березня 2021 року.
2

Автор публікації

Офлайн 2 дні

Тамара Романюк

723
Коментарі: 26Публікації: 316Реєстрація: 06-02-2020

Золоте перо

Достижение получено 17.06.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій