Для голосування необхідно авторизуватись

Звичка…

 Бувають же ТАКІ дива:

Матчів клуб(Оце збіг!)

Не вигравав десятків з два,

А потім…ПЕ-РЕ-МІГ(!)…

 

 Тренер весь сміявся,

І руку кожному давав,

Гравцями вихвалявся,

Та”Молодці!”сказав…

 

 “Слабаки!Слабаки!Слабаки

(Вкололо наче штричкою)!”-

Покотилась…луна залюбки

За…старою звичкою!..

1

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Yurii Kovall

441
Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 20.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій