-Були часом”причуди”свої
(Собі ж,вірно,на біду)-
Обожнював тренер…нічиї
(До чого я далі веду?)…
-Як?!!-Жінка привстає,-
Думка ЦЯ прийти могла?
-Якщо ніхто не виграє,
То…дружба перемогла!..
-Щось ніяк не доходить?-
Надійка знов спитала.
-Коли ж нічия не виходить,
То…дружба програла!..