Спитав друга Влас:
-А скажи но,Гоша,
Дороги чому в нас
Такі…нехороші?..
Весело тут стало Гоші
(Аж за боки хапається):
-Так асфальт хороший
На дорозі не валяється!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Спитав друга Влас:
-А скажи но,Гоша,
Дороги чому в нас
Такі…нехороші?..
Весело тут стало Гоші
(Аж за боки хапається):
-Так асфальт хороший
На дорозі не валяється!