Мамочко,матусю,рідна нене, Ти найцінніший скарб, Що є у мене! Пробач,пробач мене за те, Що я засмучую тебе… За те,що гордістю не стала я для тебе, За біль і сум, і недоспані ночі. За заплакані твої,прекрасні карі очі… Для мене ти неначе сонце, Що гріє у найхолодніші дні, Ти наче зіронька яскрава,що вночі Мене від темряви рятує… Ти найніжніша пісня, Що заколисує мене. Твої обійми затишок дарують, Твої слова ,неначе знов,життя дарують…
Мамi