Коли сумую за тобою,
Завжди приходиш в мої сни,
Тебе торкаюся рукою…
Чому це так? Ти поясни.
Я відчуваю теплий подих,
В зажурі очі..Чом сумні?
На повні груди роблю видих…
І розумію – це – у сні.
Ти не сказав мені ні слова,
І швидко зник кудись із сну…
А я чекаю знову й знову,
Коли у сон знов поверну.
Та сон не йде, утік далеко,
Чи ти прийдеш колись із снів?
Питання, звісно, це нелегке…
Чому ж у сни прийти зумів?

Думок на тему “Чому це так? Ти поясни”
спогади… ілюзії ..любов…. і не взаємна…