Для голосування необхідно авторизуватись

А самотність і вдвох дуже часто буває…

 

А самотність удвох дуже часто буває…
Розтають почуття і німіють серця.
Може просто буденність їх в нас забирає,
І з кохання гарячого робить мерця?!
А були ж у душі теплі ніжності хвилі,
І від дотику рук пробивав тіло струм .
Та обійми палкі, залицяння красиві,
Замінили з роками самотність і сум…
Ні, неначе все добре, й домашня робота
Все разом, як колись. Та бракує чогось…
Просто звично – буденною стала турбота,
А ще дім охолов від сердець безголось…
Розбрелись по кімнатам… Разом не цікаво?!
Так минають роки… І стіна вироста.
Розігріта не буде смачнішою кава…
Не зігріє теплом душ німих пустота.

1

Автор публікації

Офлайн 5 років

Наталія Гузнак

296
Коментарі: 22Публікації: 114Реєстрація: 12-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 14.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 21.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій