Для голосування необхідно авторизуватись

Чебрець і м’ята, запахи дитинства

 

Чебрець і м’ята, запахи дитинства.
В любистку мила голову бабуся.
Крізь плин років вертає згадка чиста,
Ох жаль… туди уже не повернуться…

Промінчик сонця у вікно проліз,
І аромат млинців гукає з ліжка.
Пригоди ранок в кошику приніс,
Бабуня в хату: – «Ти б поспала трішки!»

Який там сон, як друзі біля двору
Вже зачекались! Справ вже огого!
Бабуня ж за своє: «Вже в школу скоро
Поспала б довше, тільки ж і твого!»

Її уже не чую, швидко в рота
Я похапцем млинця шматок кидаю.
Назустріч відкриваються ворота,
То друзів нетерплячка доїдає.

І ми гуртом на зустріч літу й сонцю,
Мчимося гамірливою юрбою!
Дитячі роки тануть у долонці…
І лише в сни вертають нам з тобою…

3

Автор публікації

Офлайн 5 років

Наталія Гузнак

296
Коментарі: 22Публікації: 114Реєстрація: 12-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 14.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 21.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Чебрець і м’ята, запахи дитинства”