Стоїть самотня хата край села
Далеко від усіх одна – єдина.
У ній чекає ненька стара
З країв далеких свого сина.
Коли малим тут був , бігав – то була
Ще молодою, прекрасно співала,
А коли сина доля забрала
Давно уже й ходити перестала.
Все поросло, бур’яном обвилось
І замість квітів лиш трава.
А материнське серце все билось
Аби від сина звісточка одна.
Проходить час а він не повертає,
Дні проминають – все дарма.
З – за хвіртки сумно виглядає
Старенька мати – сама.
Пробач мамо – що так довго був я
В далекий і чужих світах, блукав
Що оминав часом твоє подвір’я
Додому я відколи ще не повертав
Пробач мамо свого блудного сина
Що десь далекими шляхами все втікав
Моя мамусю, ніжна і єдина,
Що я тебе вже вдома не застав!
(картинка з інтернету)

3 коментарі “Пробач мамо”
Дуже гарно написано)
Світло..
Гарно.
І безмежно боляче.
Сумна правда сьогодення, але гарно.