Стрів товариша шкільного
Й напряму спитав його:
-Як відчуття від року нового
(Думаю що”ОГО-ГО”)?
-Та почуваюсь наче…річ
(За”перебір”-рахунок);-
Бо під ялинкою всю ніч
Лежав…як подарунок…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Стрів товариша шкільного
Й напряму спитав його:
-Як відчуття від року нового
(Думаю що”ОГО-ГО”)?
-Та почуваюсь наче…річ
(За”перебір”-рахунок);-
Бо під ялинкою всю ніч
Лежав…як подарунок…