Я любила життя і свої пуанти,
Пуанти забрали, порвали, спалили.
Тепер вичитую прецеденти
І шукаю кого за що засудили.
Ноги переламали, вуха закрили,
Про всі мрії сказали забути.
От так зовсім іншу людину створили
Та ще й маску змусили начепити.
3 коментарі “Я любила життя і свої пуанти”
Танцюйте не зважаючи на все, навіть і не в прямому сенсі цього слова, доля потім обов’язково відтанцює!
Ви – прекрасні!
маса ламає тих, проти стада йде та все одно треба йти вперед на зло всім і жити