Прибула бурштинова карета,
Зустрічати дощ з вітром взялися,
Й незвичайно красива фієста,
З феєрверком із жовтого листя.
А вродлива ясноока осінь,
Вже початок відкриває балу,
В цей момент всі затихають зовсім,
Бо лиш музику сьогодні в залу.
Закружляла в танці так чарівно,
Розсипала з щедрістю золотом,
Додала багрянцю непомітно,
Залишивши казку ще й спогадам.

5 коментарів “Осіння фієста”
Яка Краса, Ліза! Я у захваті
Дуже дякую Наталія!
Казкові рядки про осінь 💛🧡❤️
Так Eliza. дякую вам!
Осенний бал – как прекрасно описан, а ведь действительно, Осень самая красочная и гостеприимная королева,