Вона називала це снігом –
Маленькі крупинки,що падали з неба
А він говорив: “так не треба”
Вважав це все лихом.
І все їм було не те
І ночі здавалися білими
Із вьОго були лиш сльози спілими
У кожного своє святе.
Винних шукати пізно чи ні?
Та просто немає вже сенсу
То мабуть відповідність декаденству
А може й війні…