Любов – це радість, ніжність, сльози,
Які від щастя ллються по лиці.
Коли здолати у житті все можуть,
Коли рука завжди в його руці.
Їм не страшні ніякі перешкоди,
Любов у серце не впускає зла.
Вона не жде хорошої погоди,
Її не заховає сіра мла.
Лиш то любов, що в серці назавжди,
Вона не має інших варіантів,
Ніякі не остудять холоди,
Хранить в душі прекрасні всі моменти.
Коли даруєш іншому це щастя,
Ти – щасливіший в сотні раз.
І хай усім узнать це щастя вдасться,
Хай буде справжнім, без прикрас…
