Для голосування необхідно авторизуватись

Захоплені в полон

Захоплені в полон,сп янілі від любові,

Пропахли вітром в полі мрій…

Так хочеться спитати в твоєj і моєj долі:

” Чому не мій?”

 

Звучать слова й , гойдаючись на гілці,

Переплітаються в думки надій,

Кажеш: ” Жити б в іншій галактиці..”

Кажу:” А там, ти б мій?..”

 

Втрачаєм час,не виміряти його швидкості,

Не буде в нас спільних подій..

Тільки вуста залишать дотик ніжності

І в ній- ти мій.

2

Автор публікації

Офлайн 6 років

Владислава Клен

15
Коментарі: 0Публікації: 6Реєстрація: 03-08-2020