Захоплені в полон,сп янілі від любові,
Пропахли вітром в полі мрій…
Так хочеться спитати в твоєj і моєj долі:
” Чому не мій?”
Звучать слова й , гойдаючись на гілці,
Переплітаються в думки надій,
Кажеш: ” Жити б в іншій галактиці..”
Кажу:” А там, ти б мій?..”
Втрачаєм час,не виміряти його швидкості,
Не буде в нас спільних подій..
Тільки вуста залишать дотик ніжності
І в ній- ти мій.