Для голосування необхідно авторизуватись

Я сьогодні така, як погода…

Я сьогодні така, як погода…
Зранку – спокій, зимова врода,
Трішки холод в душі, невроз…
Мінімальний грудневий мороз.

А з обіду, в емоціях, вперто
Показала зиму відверто.
І подула сніжком із поля…
Ось така вже у мене доля…

А на вечір бунтую щиро,
І снігами вже всіх накрило…
Не встигаю я вірити в свято,
Хоч і віри багато-багато!

Чи зима вже керує мною,
Чи я стала сама собою?
А в душі лиш надія лишається…
Новий рік до нас наближається.

Ось коханий несе мандаринку:
“Заспокойся, Зима-Іринка!
Завтра сонечко в нас засяє,
Зими кращої – не буває!”)))

6

Автор публікації

Офлайн 6 років

Ирина Гребенюк

382

Кохання, музика, поезія...

Коментарі: 12Публікації: 78Реєстрація: 02-08-2020

Небайдужий читач

Достижение получено 10.08.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Срібне перо

Достижение получено 04.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Думок на тему “Я сьогодні така, як погода…”