Прийшло в “приват” сьогодні побажання від друга – усе щиро, від душі!.. Слова хороші на картинці-привітанні й дописано:”Ти іншим розішли!” Я дякую!..А […]
Ноябрь стучался в мою душу, Названным тихим сквозняком, Не спрашивая, до простуды, Морозом пронимал насквозь. А мне б тепла немножко, слышишь, Устала […]