Для голосування необхідно авторизуватись

Шафа

Сьогодні вихідний день. Я прокидаюся з першими променями холодного сонця , дивлюся на шафу, що стоїть в моїй кімнаті і вирішую, що пора провести у ній генеральне прибирання. Босими ногами я торкаюся холодного паркету і одразу повністю долаю дрімоту. Я натягую на себе рожевий халат і уважно вдивляюся в величезне дзеркало на моїй шафі. Бліда, зморщена і стомоена. Трішки посміхаюся сама собі: “Ну що, ти готова?”, – запитую у свого відображення і відчиняю важкі двері.
Прямо перед очима, на середній полці складені мої буденні речі. Ну ось ці джинси я давно не одягаю, але дуже люблю. Нехай ще трішечки поживуть в шафі. З ними пов’язані лише приємні спогади. А ось ця голуба футболка давно втратила свій яскравий колір і пора вже її позбутися. На полиці вище – речі мого чоловіка. Їх варто просто акуратно поскладати, бо викинути навіть те, що давно зносилися, без його згоди я не маю права. Бо, може, якийсь із старих светрів зберігає для нього якісь неймовірні емоції. ООО, на верхній полиці як завжди найбільше бруду. Щоб там навести лад потрібно підсунути стілець, бо без нього я просто туди не дістануся. Ех, тут вже й пил зібрався! Це покривало пора викинути давним-давно. Від давності на ньому зібралося стільки плям,що тільки глянеш на нього, одразу падає настрій. А скатертина для святкового столу стала зовсім сіра і ніяке прання їй не допомагає. Варто просто купити нову. На вішаках відпочивають мої святкові сукні. Кожна з них – особлива для мене. Я просто поправляю кожну і посміхаюся. В шухляді складений дитячий одяг. Я беру до рук повзуночки. Вони такі м’які і такі ніжні! Неймовірний аромат лине з цієї шухляди! Як прикро, що ці речі давно стали малі на мого сина! Я бережно перекладаю їх у коробку для подальшого зберігання! Бо хіба можна просто так взяти і викинути те, що для тебе неймовірно дороге)
Ну от і все! Я закриваю двері і знову бачу своє відображення! Колір обличчя змінився, воно засяяло. З’явилася легка посмішка, а в очах блиск! А в душі – неймовірне полегшення) Все не потрібне – в смітнику, все важливе і неймовірне на своїх почесних місцях, для нових вражень звільнено полиці! Двері міцно зачинені і доступ для незнайомців обмежено! А секрет у тому, що генеральне прибирання проведене в моїй голові, яку я інколи називаю шафою)

8

Автор публікації

Офлайн 2 роки

Ольга Карташова

84
Коментарі: 5Публікації: 11Реєстрація: 10-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 10.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Думок на тему “Шафа”