Пухнасте зайченя не хоче йти до школи…
Так сумно там йому, аж сльозоньки в очах:
“І нащо вона здалась та школа непутьова,
Не хочу я навчатись, я недурний і так!
Навіщо рано прокидатись, коли мої ще вушка сплять?!
І зубки чистити щоразу? Вони у мене не болять!
Вмиватися потрібно? Холодною водою?
Навіщо? Вчора я вмивавсь!
І хвостик розчесати? Бо вустяки у ньому?
Щоб гребінець отой уже мені зламавсь!
Уроки… Зошити, книжки ~яка все це нудота!
Та ще й до школи треба пішки йти!
Я хочу, як дорослі, ходити на роботу!
І не було б тоді домашнього завдання,
Ні математики, письма, основ здоров’я та
читання,
Хіба наука та шкільна потрібна зайченяті?
Капусту з морквою я й сам мастак порахувати! “
Так сумно там йому, аж сльозоньки в очах:
“І нащо вона здалась та школа непутьова,
Не хочу я навчатись, я недурний і так!
Навіщо рано прокидатись, коли мої ще вушка сплять?!
І зубки чистити щоразу? Вони у мене не болять!
Вмиватися потрібно? Холодною водою?
Навіщо? Вчора я вмивавсь!
І хвостик розчесати? Бо вустяки у ньому?
Щоб гребінець отой уже мені зламавсь!
Уроки… Зошити, книжки ~яка все це нудота!
Та ще й до школи треба пішки йти!
Я хочу, як дорослі, ходити на роботу!
І не було б тоді домашнього завдання,
Ні математики, письма, основ здоров’я та
читання,
Хіба наука та шкільна потрібна зайченяті?
Капусту з морквою я й сам мастак порахувати! “