Знаєш,я вже одболіла,одцвіла.
І осінній вітер віє в душу
Не сказала я тоді,бо не змогла
А тепер от ніби мушу …
Жовте листя в нашому саду
Ще чекає,я вже перестала.
Більше я тебе не проведу,
Бо тепер вона тебе стрічає.
Ти їй не сказав,мабуть не смів,
Що у мого сина твої очі.
Ти давно вже знищив і спалив
Міст,яким ходили в ночі.
Справді,ти ж не обіцяв,
То мені так просто захотілось.
Твій цілунок на губах зів’яв.
Марево.Привиділось і ділось…