Тиха я нині…
Без печалі і без радості.
Без присивлених споминів,
Райдужних мрій.
Ніби аркуш
Із забутого кимось нотатника –
Є день тижня й число
Та не вписано жодних подій…
тиха
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Тиха я нині…
Без печалі і без радості.
Без присивлених споминів,
Райдужних мрій.
Ніби аркуш
Із забутого кимось нотатника –
Є день тижня й число
Та не вписано жодних подій…