Як тут не ревіти, не кричать, не плакать.
Коли коханий серцю чоловік,
Одягне форму й зброю візьме рано,
Хоч у його руках вона тремтить.
Як тут не кричати, сумувати гірко.
Коли він в поле рано йде,
Де кров лилась, де рвались рани, де “відбирали”душі,
Де є важлива кожна мить.
А він подзвонить, скаже – все в порядку.
Я рано сонце так красиво зустрічав,
І посмішка мені твоя згадалась гарна,
І снилась ти мені, хоч я й не спав.
Як тут заснеш коли думками я з тобою.
Коли я майже відчуваю подих твій,
Тут все спокійно скаже він а серце твоє відчуває правду,
І чує кулів свист, хоч скаже вітер він.
Аж чуєш ти як голос помінявся різко.
Як важко дихає, як хтось кричить що ворог близько,
І когось з друзів вбили,
І йому треба бігти, рятувати мить.
Думок на тему “Відбирали душі.”
Чудова трагічна та філософська поезія. Вразила щирістю та правдою душі людини, яка кохає і страждає…