Двері зачинені…
Відчинені двері.
І вже не зима,
тому й вічна минає…
В відчинені двері,
зайшов мовчки протяг,
зайшов нишком протяг,
і холодно стало…
небо не падай,
живи моє небо, моє небо живи
навіть коли я вмираю…
небо моє видно в вікна і двері,
двері зачинені.
зима вічна зникає…
тим кому спиться, приємної ночі…
тим кому спиться, сняться місяць і зорі,
тепло у ковдрах,
і їм тепло в подушках,
лис рудий в сни шкребеться,
лис пустує – я знаю…
А ти море своє ховай під подушку.
море в душі – палке, неозоре.
втихомирь свої сни, втихомирь свою душу.
море нехай не відає горя…
двері зачинені.
відчинені двері.
все сміття викинещ,
й пора тобі спати.
відчинені двері
пора зачинити.
гулятиме протяг –
буде холодно спати….
небо не падай,
живи моє небо,
небо не падай,хоч сьогодні вмираю,
Тим , кому спиться
насняться комети,
і повний місяць,
що в небі блукає…
море своє
ховай під подушку.
море штормить і не відає горя…
двері зачинені.
відчинені двері.
вже не зима.
вона просто минає…
тим кому спиться, приємної ночі…
тим кому спиться, сняться місяць і зорі,
тепло у ковдрах,
і їм тепло в подушках,
лис рудий в сни шкребеться,
лис пустує – я знаю…
А ти море своє ховай під подушку.
море в душі – палке, неозоре.
втихомирь свої сни, втихомирь свою душу.
твоє море нехай не відає горя…