♥Останній лист додому
Я вперше взяв у руки автомата,
Я пам’ятаю сльози на очах
Старої неньки… Гордість тата,
Коли я взяв у руки автомата
І страх. Та я мовчав.
Я відчував, що буде там нелегко,
Що будуть гинуть друзі й вороги
В снігах прокляті… Темне пекло,
Я відчував, що буде там нелегко
В полоні Матінки-Зими.
Я не бажав дивитись Смерті в очі,
В пусті зіниці холоду й журби
Прости мене,- кричу посеред ночі,
Я не бажав дивитись Смерті в очі
Благаю Бога : “Змусь Її піти”.
Я вперше залишаю рідний дім,
До зброї стати вже прийшов мій час
Для нас… Я чую лютий грім,
Я вперше залишаю рідний дім
Щоб захистити вас.
Я думаю, що будете пишатись,
Ну от і все. Не взмозі більш писать
Тяжкі думки… Лиш встигну вам зізнатися,
Що вы, напевно, будете пишатись
І пам’ятать, якщо погину, пам’ятать.

Яскравий коментатор
Достижение получено 06.07.2021Титул: Яскравий коментатор