Пісня про Лебедин
1 куплет
Я люблю це гарне місто!
Тут і радісно, й врочисто.
Народились в нім батьки…
І ведуть сюди стежки.
Приспів:
Славне місто лебедине,
На Сумщині ти – єдине,
Неповторне і чудове,
Ми побачимося знову!
2 куплет
Зараз нам прощатись треба,
Я приїду ще до тебе!
Місто Суми вже чекає,
В гості й Конотоп гукає!
Приспів:
Славне місто лебедине,
На Сумщині ти – єдине,
Неповторне і чудове,
Ми побачимося знову!
(с) Юлія Еней