Дивлячись на усі проблеми сьогодення у мене з’явились нові поетичні стрічки які на мій погляд є актуальними на сьогоднішній день. Це зовсім різні три невеличкі вірші…
Це все мине,
Але ж той іспит,
Що нам прийдеться перездати,
Ціною людських душ..
Ми будем довго пам’ятати…
▪️▪️▪️
Чи є на світі десь іще,
Таке прекрасне гарне небо?
Мені здається що немає,
Воно як за руку тримає,
І каже,-“Глянь, ну подивись!”
▪️▪️▪️
Ми знаєм що любов живе десь в серці,
Сидить собі сама на самоті..
Чи не потрібно часом нам померти?
Щоб зрозуміти почуття святі?..
