Для голосування необхідно авторизуватись

У чому ж правда? Де її шукати?..

Чи є відповідь на сьогодні, для чого і в яких цілях відбувається те що відбувається, людей під страхом зараження загнали по кутках і ніхто не знає коли це все закінчиться, хочеться знову повернутися в минуле, проснутись від “сну” і забути, та нажаль життя людські ми вже не повернемо…
▪️▪️▪️
22.03.20(00:20)

Болить душа
Немов зламалась гілка…
Осінній вітер,
Хоч уже й весна
Чомусь на серці гірко, дуже гірко
Мелодія не грає чарівна…

Ніхто не каже нам у чому правда?
Шукати де її ніхто не зна
Лиш тільки страх
Якась безглузда тьма
Та шкода, багатьох уже нема…

Ми впораємось,
Але дуже важко
Що вже життів людських не повернуть…
У чому ж правда, де її шукати?
Як можна потім це усе забуть?…
▪️▪️▪️
Татьяна Т.-Н.

4

Автор публікації

Офлайн 5 років

Tanja Naimi

443
Коментарі: 1Публікації: 100Реєстрація: 11-08-2020

Золоте перо

Достижение получено 08.12.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 14.08.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій