«З Днем незалежності»
До Польщі всі звалили
В країні стало пусто
Жило нас й тут до того
Скажу я вас не густо
Країну зруйнували
Без Криму і Донбасу
Лиш шкірите у раді
Щасливі ті гримаси
Війна косою смерті
Щодень життя косила
А ви повідпасали
Немов свинячі рила
Парад ми незалежні!
Та з торбою по світу
У пана гнемо спину
Щоб дітям дать освіту
Невже моя країна
Це звалище відходів?
Чорнобиль залишили
Як пам’ять для народів
Та що дадуть слова ті?
Що буду я писати
Вас просто треба дружно
Без жалю розстріляти!
Віталій Прокопович…
27.08.2018.
