В житті нема гарантій ні на що,
Як не крути, а кожен з нас вразливий…
Живеш у розкошах і думаєш :”І що?”
Та ось життя змінилось – і світ немилий.
Гарантій не існує ні на що:
Ні на любов, ні щастя, ані долю…
Чекаєш, мрієш, віриш, – а нащо?
Не знаєш, що знайдеш, може, й недолю…
В житті гарантій не буває ні на що,
І розраховувати треба лиш на себе.
Свій розум мати – не зійти в ніщо,
Любить життя, а в ньому себе…
В житті нема гарантій ні на що…