Для голосування необхідно авторизуватись

Тільки у снах

Тільки у снах.

 

І

 

Падаю, падаю, падаю,

А чи взлечу?

Чи не занадто за взлети

В житті я плачу?

 

Всім догодити чи стане

На це в мене сил?

З часом здобутки усі

Обернуться на пил.

 

ПРИСПІВ:

 

У снах тільки я у тім краю

Де щастя, як воду з долонь своїх п’ю

І втішений цим сам собі усміхаюсь

Та все це минає коли прокидаюсь.

 

ІІ

 

Падаю, падаю, падаю,

А чи взлечу?

Чи не занадто за взлети

В житті я плачу?

 

Мрії здійснились. Проте

Чи щасливим я став?

Мало завжди чомусь

Скільки всього б я не мав.

 

ПРИСПІВ ТОЙ САМИЙ.

 

 

6

Автор публікації

Офлайн 2 роки

analgun

1 084
Коментарі: 364Публікації: 222Реєстрація: 07-04-2020

Автор місяця (Квітень 2021)

Достижение получено 16.05.2021

Титул: Автор місяця (Квітень 2021)

За публікацію “Де волошки…”

22 вподобань користувачів у квітні

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.08.2020

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 09.05.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Тільки у снах”